​Anytime Danmark ApS

Assendløsevej 39

4130 Viby Sjælland

CVR: 33052618 

​Forhandlerliste

Se vores på vores forhandlerliste, hvor du kan købe smykkerne og urene i butikkerne.​

Vi forhandler​

​Smykker

​Detail

​Ure

​Liste over forhandlere

​Anytime Fuhrmann Guld-Sølv-Ure

Glostrup

Tlf. 4396 4701

E-mail: anytime-fuhrmann@mail.dk 

www.anytime.dk

​Asferg Smykker og Ure

Taastrup

Tlf. 4399 0707

E-mail: mail@asfergsmykkerogure.dk

www.asfergsmykkerogure.dk

​Anytime Roskilde

Roskilde

Tlf. 4636 5373

E-mail: roskilde@anytime.dk 

www.anytimeureogsmykker.dk

​Anytime ApS

Hedehusene

Tlf. 4656 0025

E-mail: hedehusene@anytime.dk 

www.h.anytime.dk

Carlo Christiansen Eftf. ApS

Frederikssund

Tlf. 4731 0370

E-mail: info@carlochristiansen.dk

www.carlochristiansen.dk 

​Holmer Guld Sølv Ure

Herlev

Tlf. 4494 2728

E-mail: mail@guldsmed-holmer.dk

www.guldsmed-holmer.dk

Tid & Stil Vordingborg

​Vordingborg

​Tlf. 5537 0573

E-mail: tid.stil.vo@hotmail.com

www.tidogstil.dk

Tid & Stil Nykøbing F

​Nykøbing F

​Tlf. 5485 2082

E-mail: tid.stil@adr.dk

www.tidogstil.dk

​Anytime Ure & Smykker

Haslev

Tlf. 5631 2195

E-mail: haslev@anytime.dk 

www.anytimehaslev.dk

​Anytime Smykke- & Brillehus

Store Heddinge

Tlf. 5650 2543

E-mail: storeheddinge@anytime.dk 

www.smykkeogbrillehuset.dk

Anytime Rønne

Rønne

Tlf. 5695 7895

E-mail: bornholms.urservice@email.dk 

www.anytime.dk

​TA Guld Sølv Ure

Dianalund

Tlf. 5826 4056

E-mail: taguldur@andersen.mail.dk 

www.facebook.com Ta guld ure.dk

EA Guld-Sølv-Ure

Korsør

Tlf. 5837 0383

E-mail: korsoer@anytime.dk 

www.facebook.com EA guld sølv ure

​Ure- & Guldhuset

Rønne

Tlf. 5695 0270

E-mail: post@ur-guldhuset.dk

www.ur-guldhuset.dk

Anytime Møllers Ure

Holbæk

Tlf. 5943 2755

E-mail: holbaek@anytime.dk 

www.anytime.dk

Greta's Guld-Sølv-Ure

Jyderup

Tlf. 5927 2724

E-mail: gretasguld@mail.dk

www.gretasguld.dk

Olsens's Optik & Ure

Ejby

Tlf. 6446 2047

E-mail: ejby@anytime.dk

Sønderborg Guld og Sølv

Sønderborg

Tlf. 2844 0307

E-mail: soenderborgguld@gmail.com

Anytime/Thiele Løgumkloster

Løgumkloster

Tlf. 7474 3310

E-mail: loegumkloster@l-anytime.dk 

www.thiele.dk

Mathiasen ApS

Skærbæk

Tlf. 7475 1222

E-mail: info@mathiasen-6780.dk 

www.mathiasensmykker.dk

Chr. Tandrup

​Toftlund

Tlf. 7483 1342

E-mail: christian@tandrup.eu 

www.chr-tandrup.dk

​​Fuglsig & Jespersen ApS

Rødding

Tlf. 7484 1343

E-mail: fuglsigsmykker@gmail.com

www.facebook.com Fuglsig og Jespersen

Anytime Smykker Ure Optik

Ulfborg

Tlf. 9749 1046

E-mail: ulfborg@anytime.dk

www.anytime-ulfborg.dk

​Klokken

Fredericia

​Tlf. 7592 0375

smykkehuset@profibermail.dk

www.facebook.com Klokken

Anytime Maglebjerg

​Vejle

Tlf. 7582 0580

E-mail: salg@anytimedenmark.dk 

www.anytimewatches.com

Anytime Nyt Syn Veri Centret

Risskov

Tlf. 8621 5480

E-mail: risskov@anytime.dk 

www.anytime-vericenter.dk

Guldsmeden i Odder

​Odder

Tlf. 8654 3619

E-mail: anytimeodder@hotmail.com

www.guldsmeden-odder.dk

Torvets Smykker og Ure

Odder

Tlf. 8654 0069

E-mail: torvetsguld@hotmail.com

www.buytime.dk

​Anytime Hadsten

​Hadsten

Tlf. 8698 0106

E-mail: hadsten@anytime.dk

www.anytime-hadsten.dk

​Kloster Sølv

​Kjellerup

Tlf. 8688 1172

E-mail: klostersoelv@mail.dk

www.facebook.com Kloster Sølv

​Nyt Syn Brovst ApS

​Brovst

Tlf. 9823 1025

E-mail: brovst@nytsyn.dk

www.anytimebrovst.dk​​

​Diamanten

​Farsø

Tlf. 9863 1063

E-mail: diamanten9640@gmail.com

www.facebook.dk Diamanten Farsø

​Stenbroen Guld & Ure

Skagen

Tlf. 9844 1108

E-mail: stenbroen@mail.dk

www.stenbroen-skagen.dk

​Anytime Danmark ApS

Assendløsevej 39, ​4130 Viby Sjælland

CVR: 33052618​